Aktuality

Vstupenky na první večery jsou v prodeji

12. 4. 2017
Právě jsme spustili prodej vstupenek na první 4 večery s víny z blízka. Ceny zůstaly totožné jako jste zvyklí z předchozích let. Akorát jsme vám v e-shopu usnadnili nákup skupinových vstupenek. Cena se při zadání 4 a více kusů automaticky sníží o 10% tedy na 351 Kč. Pokud si přejete vstupenky vyzvednout vytištěné nebo jako dárek bez uvedení ceny, stačí nám dát vědět na vinozblizka@nap.cz nebo 515 903 121. 

Vstupenky kupujte ZDE
 

Otevřená zahrada se po zimě probouzí. Kalendář máme nabitý akcemi!

20. 3. 2017
Otevřená zahrada, to nejsou jen degustace vína. Nabízíme spoustu tematických programů pro všechny věkové kategorie.

Hned 23. března startuje oblíbený cyklus Bylinkových dílen. První díl bude vonět po medvědím česneku a kopřivě – dvou jarních zázračných bylinkách. Společně s našimi lektorkami si vyrobíte tinktury z jarních bylin, luxusní přírodní krém nebo pleťovou masku. 6. dubna se pak vrátíme Zpátky ke kořenům – a to konkrétně ke kořenům kostivalu lékařského. Vyrobíme si z něj zázračnou hojivou mast nebo bylinnou koupel s mýdlovými vločkami. Podívejte se na kalendář dalších dílen a vyberte si tu svoji. 
 

Exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství nabídne letní Víno z blízka

13. 3. 2017
I letos se můžete těšit na 9 letních večerů s vínem v Otevřené zahradě. Jako každý rok se vám představí vinaři z významných vinařských obcí na Moravě. Pozvání přijali vinaři z Dolních a Horních Věstonic, z Velkých Pavlovic, na zahradě s námi ještě nebyli ani vinaři z Moravské Nové Vsi či z Nového Šaldorfu-Sedlešovic a festival uzavře večer s vinaři z Dolnokounicka. 
 

Zveme vás na Festival otevřených sklepů Jaro na Mutěnsku

23. 1. 2017
​Již po jednadvacáté pořádáme Festival otevřených sklepů. Dvakrát za rok navštíví tento putovní festival pětici obcí, kde otevře své sklepy kolem třiceti vinařů najednou. Vy tak máte skvělou příležitost poznávat vinařské mikroregiony. Komfortní kyvadlová doprava mezi obcemi vás nechá se soustředit už jenom na vinaře a jejich vína. 
 

Šampionem festivalu je Roučí rezerva od vinařství Stapleton & Springer

11. 1. 2017
Do hlasování o Šampiona vín festivalu Víno z blízka se zapojilo více než 100 hlasujících z řad návštěvníků, kteří vyplnili anketní lístek.

Nejvíce bodů od návštěvníků obdrželo červené víno, což je v našich anketách neobvyklé. Šampionem mezi víny je Roučí rezerva 2014 od vinařství Stapleton & Springer z Bořetic. Jako druhý vám nejvíce chutnal Ryzlink rýnský od Tanzbergu. Na třetí pozici jsou se stejným počtem bodů Pálava z Vinařství Mokruša a Sylvánské zelené z Vinařství Klobása
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy Přihláška léto 
novinky na e-mail akreditace Pokyny léto
o vínu z blízka    
     
e-shop Nadace Partnerství
vstupenky Údolní 33, Brno 602 00
  tel.: 515 903 121
  vinozblizka@nap.cz
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů     Kentico CMS