Aktuality

Cimbálky a harmonika, snoubení s lahůdkami

1. 12. 2016
Pokud máte rádi cimbálku, zajděte Pod Radniční kolo nebo do Klášterní vinotéky. Jako vloni můžete na čtyřech místech potkat i nezapomenutelnou harmonikářku Terezu Škrhákovou. Opravdovou specialitu si pro vás připravili v Prodejně Oříšky Kobližná, každý návštěvník zde dostane mističku se sušenými plody a instrukce, ke kterému vínu jaký plod ochutnat.
 

Doporučená trasa mezi vinaři a restauracemi v mobilu!

30. 11. 2016
Máme pro vás TIP, jak si do chytrého mobilu uložit doporučenou festivalovou trasu i s vinaři a restauracemi. Stačí mít účet na seznam.cz..
 

​Vstupenky kupujte nejlépe přes e-shop, slevu nabízí ČD Bonus

21. 11. 2016
Předprodej vstupenek přes e-shop nabízí nejrychlejší variantu nákupu. Vstupenka obsahuje volnou sobotní degustaci až 134 vín na 16 místech. Obcházet místa budete s naší festivalovou skleničkou, plátěnou taškou na víno a tištěným průvodcem. V ceně je i 100Kč kupon na nákup lahvového vína u kteréhokoli vinaře, vstup na nedělní trh s vínem a v jeho rámci i 10 degustačních žetonů.
 

Krásná vína v krásném městě – festival moravských vín v Brně

16. 11. 2016
O tom, že víno by se mělo v Brně koštovat a popíjet nejen na náměstích, ale zejména v těch nejvkusnějších, moderních i historických restauracích, vinárnách a vinotékách, přesvědčuje Brňany již pět let festival moravských vín v Brně – Víno z blízka. Sobota 3. prosince bude patřit Velké Mikulášské degustaci a 4. 12. se uskuteční Nedělní trh s vínem. Festival každoročně zve v předvánočním čase do Brna vybrané moravské vinaře, kteří pak hostují a k degustaci i prodeji nabízí svá vína ve špičkových restauracích a vinárnách. 
 

Poznejte vinaře jako na otevřených sklepích přímo v Brně

5. 10. 2016
První prosincový víkend bude v Brně patřit moravským vínům. Festival Víno z blízka představuje ty nejlepší moravské vinaře v krásných restauracích, vinárnách i sklepech v centru Brna. Nadace Partnerství chce skrze tento festival vracet Brnu zašlou slávu jako hlavnímu městu vinařského regionu.
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy Přihláška zima 
novinky na e-mail akreditace Pokyny zima
o vínu z blízka    
     
e-shop Nadace Partnerství
vstupenky Údolní 33, Brno 602 00
  tel.: 515 903 121
  vinozblizka@nap.cz
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů     Kentico CMS