Miloš Michlovský přiveze svá exkluzivní vína

16. 6. 2017 .. Ve čtvrtek 29. června nás čeká další jedinečné setkání s osobností současného vinařství. Naše pozvání do Otevřené zahrady přijal pan Miloš Michlovský. 
 

TZ: Víno z blízka ocení osobnosti současného vinařství

11. 5. 2017 .. Brno (11. května 2017) – Víno z blízka - festival moravských vín v Brně v rámci svého pátého ročníku ocení vybrané vinaře titulem Osobnost současného vinařství. Uskuteční se tak v rámci seriálu letních degustačních večerů v Otevřené zahradě pod Špilberkem v centru Brna. Pořadatelé z Nadace Partnerství pozvali na předání ocenění čtyři osobnosti. Dalších pět večerů celé série bude patřit jako každý rok představení vinařských obcí. Akce se uskuteční každý druhý čtvrtek od 17.30 v místě, jež je známo jako oáza klidu v samotném centru Brna.
 

Vstupenky na první večery jsou v prodeji

12. 4. 2017 .. Právě jsme spustili prodej vstupenek na první 4 večery s víny z blízka. Ceny zůstaly totožné jako jste zvyklí z předchozích let. Akorát jsme vám v e-shopu usnadnili nákup skupinových vstupenek. Cena se při zadání 4 a více kusů automaticky sníží o 10% tedy na 351 Kč. Pokud si přejete vstupenky vyzvednout vytištěné nebo jako dárek bez uvedení ceny, stačí nám dát vědět na vinozblizka@nap.cz nebo 515 903 121. 

Vstupenky kupujte ZDE
 

Otevřená zahrada se po zimě probouzí. Kalendář máme nabitý akcemi!

20. 3. 2017 .. Otevřená zahrada, to nejsou jen degustace vína. Nabízíme spoustu tematických programů pro všechny věkové kategorie.

Hned 23. března startuje oblíbený cyklus Bylinkových dílen. První díl bude vonět po medvědím česneku a kopřivě – dvou jarních zázračných bylinkách. Společně s našimi lektorkami si vyrobíte tinktury z jarních bylin, luxusní přírodní krém nebo pleťovou masku. 6. dubna se pak vrátíme Zpátky ke kořenům – a to konkrétně ke kořenům kostivalu lékařského. Vyrobíme si z něj zázračnou hojivou mast nebo bylinnou koupel s mýdlovými vločkami. Podívejte se na kalendář dalších dílen a vyberte si tu svoji. 
 

Exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství nabídne letní Víno z blízka

13. 3. 2017 .. I letos se můžete těšit na 9 letních večerů s vínem v Otevřené zahradě. Jako každý rok se vám představí vinaři z významných vinařských obcí na Moravě. Pozvání přijali vinaři z Dolních a Horních Věstonic, z Velkých Pavlovic, na zahradě s námi ještě nebyli ani vinaři z Moravské Nové Vsi či z Nového Šaldorfu-Sedlešovic a festival uzavře večer s vinaři z Dolnokounicka. 
 

info pro vinaře

 

 

 

 

víno z blízka
pořadatel

Nadace Partnerství

Údolní 33, Brno 602 00

tel.: 515 903 121

vinozblizka@nap.cz