Jak se věrnost měří a komu se vyplácí

25. 5. 2021 ..
Letos jsme zvýšili cenu vstupenky o 50,- korun. Hlavním důvodem jsou vyšší ceny vstupů, hlavně skleniček a pronájmu zahrady. Přemýšleli jsme, jak cenu nezvedat, ale vždy to znamená tolik manipulace navíc, že se to nevyplatí. Také jsme dumali, jak nastavit benefity pro ty z vás, kteří se k tomu statečně prodegustovali.
 

Začínáme 10. června se spolkem Vinaři Vrbice

11. 5. 2021 ..
Jistě sledujete změny pravidel pro pořádání různých akcí. Nejde to tak rychle, jak bychom si přáli, a před 10 dny už bylo jasné, že květnové akce musíme přesunout. K dnešnímu dni počítáme se začátkem 10. června se spolkem Vinaři Vrbice.
 

Víno z blízka oznamuje: jsme na novou sezónu připraveni!

20. 4. 2021 ..
Na první Víno z blízka pod Špilberkem se chystá 10 vinařství. Svaz vinařů Ekovín budou reprezentovat vinařství z Mikulovské, Velkopavlovické a Slovácké podoblasti.
 

Připravujeme letní sezónu 2021

3. 3. 2021 .. Rok 2021 nám nadále připravuje výzvy, ale my se jich nebojíme. S vinaři ladíme termíny a už brzy zveřejníme termíny letních degustací. Doufáme, že je budeme moct uskutečnit v naší Otevřené zahradě a ne online :)
 

Vyplňte anketu - pomůžete nám zlepšovat festival Víno z blízka

1. 10. 2020 .. Chceme vás požádat o radu, o zpětnou vazbu, o vyplnění malé ankety, zkrátka o pomoc a spolupráci při plánování příštího ročníku. Zajímá nás, jak hodnotíte jednotlivé služby, jaký typ programu vám vyhovuje lépe, jestli byste využili nadstandardní možnosti pro vás osobně nebo vaší firmu.