Vyplňte anketu - pomůžete nám zlepšovat festival Víno z blízka

1. 10. 2020 .. Chceme vás požádat o radu, o zpětnou vazbu, o vyplnění malé ankety, zkrátka o pomoc a spolupráci při plánování příštího ročníku. Zajímá nás, jak hodnotíte jednotlivé služby, jaký typ programu vám vyhovuje lépe, jestli byste využili nadstandardní možnosti pro vás osobně nebo vaší firmu.
 

Velké "děkujeme" na závěr sezóny

11. 9. 2020 .. Pandemie nás nepřemohla. Věrní návštěvníci nás neopustili. Vinařům se mezi námi líbilo, říkali, že rádi přijdou znovu. Byla to hezká sezona, mockrát vám všem děkujeme!
 

4 týdny a 4 degustace Víno z blízka

19. 8. 2020 .. Následující 4 čtvrtky budou patřit 4 degustacím Víno z blízka. Bude to jízda! Pojedete s námi? :)
 

Doušek a nádech, víno s Královnou nebes!

13. 5. 2020 .. Původně jsme se měli poprvé sejít na Víně z blízka tento čtvrtek. Z důvodů způsobených jevem, jehož název se nevyslovuje (vy víte, co to je), zahájíme letos sezónu ve čtvrtek 11. června.
 

Tak až se sejdem, dáme si na zdraví!

23. 4. 2020 .. Myslíme, že po zrušení Oktoberfestu vás zpráva o změnách termínů degustačních večerů nemůže vyvést z míry. Dohody s vinařskými spolky a jednotlivými vinaři máme už od ledna. Se změnami jsme čekali do poslední chvíle. Ani dnes však není jasné, odkdy budou hromadné akce nad 50 nebo nad 100 účastníků bez roušek povoleny. Co víme určitě je, že dvě degustace plánované na květen přeložíme na srpen a září a jsme připraveni takto přesunout i akce z června. Zatím tedy náš krizový plán začíná první akcí 11. června a končí 10. září. V srpnu a září by se tedy konaly degustace šestkrát po sobě, a to s týdenním odstupem, čili každý čtvrtek. Průběžně vám dáme vědět. Bude to jízda :-)
 

info pro vinaře


 

 

 

otevřené sklepy
pořadatel

Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00

tel.: 515 903 121

vinozblizka@nap.cz