20. 4. 2021

Víno z blízka oznamuje: jsme na novou sezónu připraveni!

Srdečně vás zdravíme v nové sezóně! Nestěžujeme si, nefňukáme, nelamentujeme. Těšíme se na vás i na vinaře. Jednotlivé večery již máme domluvené. 13. května bychom měli začínat s exkluzivním výběrem z členů spolku EKOVÍN. Čtvrtek 27. května, by měl patřit osobnostem ze Zámeckého vinařství Bzenec, buď přijede ředitel Bořek Svobody nebo enolog vinařství (a enolog roku 2020) Zbyněk Žiška. Jelikož s respirátorem by byla degustace poněkud filtrovaná, budeme čekat na uvolnění podmínek pro konání venkovních akcí. Pokud by to hrozilo posunutí akcí z května na červen, dáme vám co nejdříve vědět.

Jak jste nám dali vědět v anketě (a ještě dát můžete), chcete hlavně malá a méně známá vinařství. Přání plníme a na večeru s EKOVÍNem přivítáme: Rodinné vinařství Buštík ze Šardic, Vinařství Jakubčík z Brumovic, vinařství Čech z Tvrdonic a slavné, ale stále malé Víno Škrobák z Čejkovic.

Přejeme vám všem pevné zdraví a těšíme se na setkání v lepších časech. Aby vám žádné novinky o Víně z blízka neutekly, přihlaste se k odběru newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku či Instagramu.