Letní degustace Víno z blízka

Na letní sezónu 2019 jsme pro vás v Otevřené zahradě v Brně připravili:

  • 5x představení vinařů spolku EKOVÍN a vinařských obcí
  • 4x setkání s vinařskou osobností a jejím hostem

Představení vinařské podoblasti
Příjemný podvečer se skleničkou v ruce uprostřed Otevřené zahrady na svahu pod hradem Špilberk. Vína nabízí 6 až 8 vinařů - tentokrát členové spolku EKOVÍN (Svaz integrované a ekologické produkce hroznů a vína o.s.) a také vinaři reprezentující některé významné vinařské obce.

Osobnost současného vinařství
Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě. Praktikující vinaři, odborníci, kteří se svým přístupem k profesi, odbornými výsledky, ale hlavně víny stali pro kolegy, znalce i milovníky vína pojmem. Přijali naše pozvání a v brněnské Otevřené zahradě vám nabídnou:
  • vína mého srdce - vstupní řízenou degustaci 4 vín dle výběru vinaře
  • volnou degustaci širokého výběru z celého sortimentu vinařství na třech samostatných stanovištích
  • možnost osobních neformálních setkání
  • představení hosta večera - mladého nadějného vinaře, kterého si naše osobnost vybere a přivede

V průběhu všech večerů máte možnost nejen ochutnat nabízená vína, ale také si je přímo na místě nakoupit či objednat. K poslechu i tanci hraje živá hudba napříč žánry jazz, swing, vokální moderna i folklór. Možnost lehkého, čerstvého a chutného občerstvení.
 

Místo a čas

Víno z blízka 2019 se koná ve čtvrtky 16. a 30. května, 13. a 27. června, 11. a 25. července, 8. a 22. srpna a 5. září - vždy od 17:30 hodin v Otevřené zahradě, sídle Nadace Partnerství, Údolní 33, Brno (na mapě).

Program se koná za každého počasí, v případě deště částečně pod přístřešky v zahradě.
V rámci vstupného získáte nevratnou skleničku Rona Festival Glass (320 ml) s logem festivalu, kterou si můžete vzít domů. Za degustační vzorky 1/4 dcl z každého vína nic nad rámec vstupného neplatíte. Lahve vína ke konzumaci si můžete kupovat přímo u vinaře.

 

Kontakty:

info pro vinaře


 

 

 

otevřené sklepy
pořadatel

Partnerství, o.p.s.

Údolní 33, Brno 602 00

tel.: 515 903 121

vinozblizka@nap.cz