Letní degustace Víno z blízka

9 degustačních večerů s vinaři jižní Moravy v Otevřené zahradě

Letní degustace Víno z blízka

Přijďte prozkoumat zákoutí Otevřené zahrady v Brně se skleničkou v ruce a užít si pohodový večer s moravskými vinaři a jejich víny přímo v metropoli vinařské jižní Moravy. Po celé léto od května do září se na vás těšíme na degustacích pod širým nebem – ve vybrané čtvrtky vždy od 17:30 na Údolní 33. Podívejte se na podrobný program festivalu.
 
Co pro vás na letní sezónu 2022 připravujeme?
  • 4x představení vinařských obcí či spolků
  • 3x setkání s vinařskou osobností a jejím hostem
  • 1x večer s lady víno
  • 1x výběr vinařů z Vinařského mládí
     
 

Jak u nás degustace probíhají?

V příjemném prostředí zahrady ve svahu pod Špilberkem se budete procházet od jednoho vinaře k druhému, ochutnávat jejich vína a ptát se jich na vše, co vás o vinařství zajímá. Každého večera se účastní minimálně 6 vinařství a každý z vinařů nabízí na svém stanovišti minimálně šest vín k ochutnání i nákupu.

3 večery budou patřit představení osobnosti současného vinařství, která vás na začátku provede asi hodinovou řízenou degustaci s názvem Vína mého srdce. Poté následuje volná degustace, při které na jednotlivých stanovištích v zahradě ochutnáte další vína z produkce vinařství i vinařského hosta, kterého si s sebou osobnost přivede. 1 z večerů bude speciální, patřit ženě - enoložce, vinařce či majitelce vinařství. 

Poznejte moravská vína pěkně z blízka!
Kontakty
 

Aktuální informace posíláme v pravidelném newsletteru - přihlaste se k jeho odběru. Sledujte nás také na Facebooku Instagramu.